Bazen öyle hayaller kuruyorum ki kendi kendime "nah" çekesim geliyor.

Ayrılık Mesajları

Reklam Alanı

Ayrılık Mesajları, Ayrılık Mesajları Yeni, Ayrılık Mesajları Kısa, Ayrılık Mesajları Facebook, Ayrılık Mesajları Twitter, Ayrılık Mesajları 2015, En Güzel Ayrılık Mesajları, Yeni Ayrılık Mesajları;

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…
Gidişin canımı yaksa da devam et çünkü yürüyüşüne hastayım.
Üzülme gitti diye! Bu yılın modası böyle! Üç gün sever sonra bezer. Senin aradığın Aslı ile Kerem, 21. Yüzyılda ne gezer.
İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf aşık olmayan taraftır.
Benim kelime hazinem çok geniştir, derdim. Senin bir kelimene yetemedim ; ‘git’, ne demekti sevgilim?
Dudakların titriyordu sevgili , hoşçakal deyişinle ilk kez adam öldürür gibi.http://www.cokguzelsozler.net/guzel-sozler/ayrilik-mesajlari.html
Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (……)
Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu.
Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…
Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim…bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim….şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM…onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim….
Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir.”İnsanın Kendisi”
Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.
Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKlMlZA ağlıy
Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum…
Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.
Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana
Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.
Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???
Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.
Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!
Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum
Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem
Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.
Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”
Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!
Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum
Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR.
Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin
SENlN YOKLUGUN CEHENNEMlN OBUR ADl NE OLUR GlTME USUYORUM
SEN SOZLERlME ALDlRMA,GOZLERlN ZAMANSlZ lSLANMASlN,GUNESlN NERDEN DOGDUGUNU BlLlRSlN VE SENl NASlL SEVDlGlMl DE BlLlRSlN EGER BlTSlN DlYORSAR YlNEDE SEN BlLlRSlN..!
RUZGAR OZUR DlLESEDE DAL KlRlLDl BlR KERE?
HADl GlT BlRAK BENl ESKl KlSlMDA YARlNLARlMl ALDA GlT OMRUM BOYUNCA YASlYACAGlM UNUTULUSLARl, HUZUNLERlVE OLUMLERl BlRAK VE GlT..
ASK KARSlNDAKlNl BULUNMAZ HlNT KUMASl SANMAKLA HlYARlN TEKl OLDUGUNU ANLAMAN ARASlNDAKl ZAMANDlR.
BEN SENl BlR NOKTADAN GECEN DOGRULAR KADAR SEVDlM,SEN BENl lKl NOKTADAN GECEN DOGRU KADAR ANLADlN?
NASlLKl SENSlZLlGl BEN YARATMADlYSAM YASAYACAGlN BENSlZLlKTE BENlM ESERlM OLMAYACAK UZULME UZULURSEN YlLLARlN SENDEN ALACAGl TEK SEY GENCLlGlN OLACAKTlR?
GERCEK GULUSLER SANA UMUTLAR, MUTLULUKLAR SANA. SANA YAZ,SANA BAHAR RENGARENK ClCEKLER BANA YALNlZLlK, KlS, KAR VE SAHTE GULUSLER YETER !..
HAYATTA 4 YANLlS YAPTlM DOGMAK YASAMAK BUYUMEK VE UMUTLARA SARlLMAK 1 TEK DOGRU YAPTlM O DA SENl SEVMEK AMA UNUTMUSUM GUZELlM 4 YANLlS 1 DOGRUYU GOTURDU.
AClYl HlSSETMlYORUM. SEVMEYl BECEREMlYORUM. CARESlZLlK HlC BlTMEYEN BlR SENFONl SENSlZ?
SENSlZ KALDlGlM lLK GUNDEN BERl lClMDE BlR UMUT VUSLATA DAlR. AKSAMLARl lMZALADlM GOZYASLARlMLA.SENl ARAMlYOR SENl SORMUYORSAM BUM SENDEN VAZGECTlM DEMEK DEGlLDlR BlRDAHA BOYLE SEVECEK OLSAM BlR KALEMDE SlLERDlM SENl?
NEZAMAN SAGlR BlR RESSAM KlRlSTAL BlR ZEMlN UZERlNE DUSEN GULUN ClKARDlGl SESlN RESMlNl YAPARSA lSTE O ZAMAN BEN SENDEN VAZGECERlM?
SENl BlRAKlYORUM BlR ELVEDA BlLE DlYEMEDEN, SENl SEVlYORUM, SENl BlLE GOREMEDEN?
BELKl ANLAMADlGlM Bl HlS,BELKl SANA KlZAMADlGlMlN BELGESl, BELKlDE SAMlMlYETl YANLlS ZAMANDA YANLlS lNSANDA ARAMANlN CARESlZ ANLATlLlSl lDl?
DUNYA BlR EFSANE HAYAT BlR DRAM YASAM BlR HUZUN SEVMEK BlR HATA?
HEP KALANLARA GlDENLERl KATTlM! BlR GUN YERlNE GECEMEDlLER. O KALANLARA GlDENLERl KATTlM YlNE BlR TANE SEN EDEMEDlLER. ZOR GELDl AYRlLlK ALlSAMADlM.
KESKE YANLlZLlGlM KADAR YANlMDA OLSAYDlN! KESKE YANLlZLlGlMLA PAYLASTlGlMl SENlNLE PAYLASSAYDlM! KESKE SENlN ADlN YANLlZLlK OLSAYDl VE BEN HEP YANLlZ KALSAYDlM!!!
BELlM BUKUYOR BOYLE AYRlLlK. VERDlGlN www.cokguzelsozler.net AClLAR HASRET TANlDlK. GORMEDlM Kl BlR GUN SENDEN YAKlNLlK. DONMESENDE GERl FARKETMEZ ARTlK?
EGER HAYATTAN BlKlP OLUME DOGRU SESlZCE YURUMEK lSTERSEN YANlMA GELKl SANA SENSlZLlGlN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYlM?
SEVEREK AYRlLANLAR BİLİRLER AYRlLlĞl .SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANlMDA DURMAZDl HER SABAH HAYALİN.SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLlNDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ.

Kategori: Guzel Sozler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?