Bazen öyle hayaller kuruyorum ki kendi kendime "nah" çekesim geliyor.

Kızgınlık Mesajları

Reklam Alanı

Kızgınlık Mesajları, Kızgınlık Mesajları Yeni, Kızgınlık Mesajları Kısa, Kızgınlık Mesajları Facebook, Kızgınlık Mesajları Twitter, Kızgınlık Mesajları 2015, En Güzel Kızgınlık Mesajları, Yeni Kızgınlık Mesajları;

Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.
Ters, Düz, Hayatımın Sadece Arasındaki Gözyaşı Oldun, Umutlarımda Sayende Kayboldu.
Sana Karşı Artık Duygularım yumuşak Değil Sana Karşı Artık Sözlerim Sevgiyle Dans etmiyor Sen Artık Sadece Yalansın benim için.
Dualarımla ümitlerime Sıcak Bakıyorum Sen çıktın Artık hayatımdan geriye Bakmıyorum.
Nefretimi içime atıyorum her defasında Seni Kırmak istemiyorum Ama Artık kendime Kızıyorum Sana Elveda.
Sen Okadar tatlısınki Kızsamda Kıyamıyorum Sana Gözlerin geliyor Aklıma Gülümsüyorum o Anda Delice Seviyorum Seni Ama kızıgınım hala Sana.
Ne Yürek Kaldı Sana Verecek, Ne de lnancım Kaldı Seninle Bu Yolda Gidebilecek. Kızgınlıklarım lçimde Kör Oldu Seni Toprağa Gömecek.
ömrümden Çaldığın Zamana Acıyorum Zaman Hataları telafi edecek günün Birinde Ama Ozaman www.cokguzelsozler.net Sen telafisi Olmayan Bir Hata Olucaksın Gözümde.
Sana yalan Sevgilerin Sahte Mutlulukları Lazım, benim gibi gerçekler Sana Fazla Gelir Bu Dünyada.
Duygularımın Sürüklediği Uzun Ve Karanlık Yolda Kırılan Umutlarımı Arıyorum Sensizhttp://www.cokguzelsozler.net/guzel-sozler/kizginlik-mesajlari.html
ben Sana Sevgi Dolu umutlar besledim Sen Hepsini Görmemezlikten geldin, Şimdi Sıra Bende Görmüyorum Seni Kasma Kendini Boşuna.
ben Bu Hayatı beni Kırman için çekmedim Bundan Sonrada Kırman için çekemem Sana Bye!
Ne Kadar Dert Varsa Yıktın üzerime Vurdum Duymaz Gibisin Bakmıyorsun Bile! Ne Bu Kızgınlık Bu öfke? iStemiyorsan Güle Güle!!
Buruk Kalbim Düzelmez Bu Sözlerinle Asla! Sana Ben inandım Sevdim Ama Sen Harcadın beni Sevgi Yolunda Dönme Bana Birdaha!
Kızgınlık Halinde Söylediklerini lyi Düşün, Pişman Olacağın Sözleri Söyleme Bana, Kaldırmaz Kalbim Gerisini.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

Kategori: Guzel Sozler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?