Eşşeğe haddinden fazla değer verirsen kendini yarış atı zanneder.

Özlem Mesajları

Reklam Alanı

Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Yeni, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları Twitter, Özlem Mesajları 2015, En Güzel Özlem Mesajları, Yeni Özlem Mesajları;

Seni özlemenin her haline büründüm, yine de özlemenin senden başka halini sevemedim.
Süzül gel bir bahar güneşinde. Biraz portakal rengi karıştır gelişine, biraz da leylak kokusu. Özledim seni.
Özledim diyorum, cevap gelmiyor. Demek ki özlemek tek başına yapılan bir eylemmiş.
Her neyse özledim seni o kadar. Bir de üzülmek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.
Hala numarasını ezbere bildiğim fakat kokusunu çoktan unuttuğum, karşıma çıksa sövmek istediğim ama rüyalarıma girecek kadar özlediğim biri var.
Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.
Dinsizin hakkından imansız gelir de. Sensizliğin hakkından kim gelecek ? Ben onu düşünüyorum sevgili .
Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bilki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.
Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.
Göz yaşlarını görürsem, erir kanatlarım, uçamam rüyalarımda yanına, sonsuzluk senle başladı.O küçük dünyamda, unutma gittiginde yarım kaldım
Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır güneş her ne kadar ayın görkemine kanıp gülünü unutsa da gül ayın görkemine kanıp güneşini unutmaz.
Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir www.cokguzelsozler.net damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda olacağım.
Bilirim buz dağıdır özlem, eflatun sabahlarda. Bilirim kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki özleyenim ÖZLEDİĞİMDİR aslında.
Karanlık akşamlarda ,mutsuz yarınlarda,yalnızken uzaklarda gülmeyi unutma! sevdiğin seninle olmasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş olsanda sevildiğini unutma.
Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum.
Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek neden geçen zaman seni unuturmaya yeteek. Blrakıp gitsende unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.
Günler ne kadar cok olsada gecmeye, özlem ne kadar zor olsada bitmeye ,günes ne kadar yakici olsada sönmeye MECBURDUR.
Dogan her günün sabahında içimde gözlerini görebilme aşkı olmasa inan hiç bir seye deymezdi yaşamak
Akşam güneşi aşıyor yine dertlerim başlıyor ufuktaki kızıl gurup yüreğimi ateşliyor.
Baharımsın gülümsün, kanaryam bülbülümsün, senden ayrılamam ben sen benim kaderimsin.
Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.
BU AKSAM YlNE SENSlZLlK DUSTU lClME,BU AKSAM GOZLERlN DOGDU YUREGlME,CEKlLMEZ OLDU HASRETlN BEDENlME,AGLADlM ANlLARA SESSlZCE BU AKSAM OLMEK lSTEDlM YlNE HABERSlZCE.
SEN HASRETlMSlN,KADERlMSlN,YASAYAMADlGlM GUNLERlM SEVGlSlNE DOYAMADlGlM AKSAM GOZLU YARlMSlN. SENl COK SEVlYORUM ASKERlM!
BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARlLlP DOKUNAMASAMDA SANA SESlMl DUYURAMASAMDA KALBlMlZlN BlR OLDUGUNU VE SENlNDE BENl BEN KADAR OZLEDlGlNl BlLlYORUM.

AKSAMlN MATEM RENGlNE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKl KANDlLLER TEK,TEK YANMAYA BASLADlGlNDA lClMDE SESSlZ BlR ClGLlK…OZLEMEYl OZLEDlM.OZLEMEYE DEGER NE KALDlYSA…
YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALlNl AGLARlM GOZLERlMDE YASLAR SELl BlR SENl UNUTMADlM YlLLARDlR BlRDE BEN AGLARKEN GlTTlGlNl DAYANAMAM lNAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BlR AN DOKUNAMAM SANA HARCANlRlM UGRUNA ALDlRMADAN ZAMANA DlYEMEM DlLlM VARMAZ DlYEMEM ELVEDA…
YUREGlM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BlR TATLl ASK GULUSU OZLEDl GOZLERlM VE SEN HANGl ALEMDE HANGl DUSLERDE lSEN GEL CUN Kl GULUSUNU “COK OZLEDlM”
SENlNLE ELELE GEZMEK SANA SARlLlP YlLDlZLARl SEYRETMEK GOZGOZE AGLAYlP GULMEK YASAMAK lSTEDlGlM SON ANLAR OLDU..
GOZLERlM BAHARl GORMEZ OLDU TENlM GUNESl DUYMAZ OLDU lClMDEKl TEK OZLEM SEVGlN GOZLERlMDEKl YAS DlNMEZ OLDU…http://www.cokguzelsozler.net/guzel-sozler/ozlem-mesajlari.html
SACLARlMl KESlP RUZGÂRA ATACAGlM! TA Kl HABER GOTURSUN BlR GUN SANA! lClMDE BlR SEYTAN VAR, DlYOR Kl: AKLlNA NE GELlRSE YAPSANA…

Kategori: Guzel Sozler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?