Bazen öyle hayaller kuruyorum ki kendi kendime "nah" çekesim geliyor.

Özür Mesajları

Reklam Alanı

Özür Mesajları, Özür Mesajları Yeni, Özür Mesajları Kısa, Özür Mesajları Facebook, Özür Mesajları Twitter, Özür Mesajları 2015, En Güzel Özür Mesajları, Yeni Özür Mesajları;

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..
Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.
Aşkım bitanem seni kırdıgım ıcın cok özür dilerim soyledıklerım için cok pişmanım nolur beni affet seni çok seviyorum herşeyim.
Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.
seni okdadr cok sevdimki ama sen bunu anlamk istemedin.. seni her agladigimda özlüorm ve her agladigimda seni bekliorm… beni ne olur affet..
Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…
Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.
Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, www.cokguzelsozler.net sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.
Ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim özeLLikLe Senden özür Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Bütün Derdi Kederi Ve kibiri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Özür Diliyorum.
Dostluk affetmektir… Affetmeyi bilmek demektir.
Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…
Hadi Öpeyim de barışalım :))
Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.
Senden çok özür diliorum ben böle olmasını istemezdim nolur affet benii yalwarırımm.
Sar beni ben sana kendimi feda etmişim. Sev beni Bu canı uğruna heba etmişim Sevgilim,herşeyim Gönlüme taht kuran DİLBERİM.. Sevdalar aşka doymak için Vuslatlar sana kanmak için Denedim yetmiyor derlerim bitmiyor Bu sızı bitmiyor Ne doyarım ne kanarım Ben sana DİLBERİM Vur beni o gözler o kaşlar ne işe yarar yor beni feryatlar figanlar beni oyalar sevgim herşeyim gönlüme taht kuran DİLBERİM Sevdalar aşka doymak için Vuslatlar sana kanmak için Denedim yetmiyor derlerim bitmiyor Bu sızı bitmiyor Ne doyarım ne kanarım Ben sana DİLBERİM Çelik Dilberim şarkı sözü şarkısının sözleri Dilberim. seni üzdüğüm için özür dilerim.
Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Birdaha tekrarLanmıcak Kusura bakma Canım
Seni Çok üzdüm farkındayım Farkında Olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni Mutlu Etmek istermisin? Ozaman özür Dileğimi Kabul Edermisin.
Dünyada 2 Türlü insan Vardır Bi FizikSel özürlü Birde Hatalarıyla Yaşayan Özürlüler ( benim Gibi ) Sana yaptığım kabalığı Affedermisin? Senden özür Dilesem Yeniden Beni Dinlermisin
Kim nederse Desin Hatalarımın fakındaylm Ve Yaptığım Hatalardan Dolayı karşındaylm, Senden özür Dilerim Kabul Ediyormusun Özürümü.
Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak Hatalarını telafi Ederler Sende hatamı telafi Etmemde yardım Edersen Özür Dileğimi kabul Edermisin.
Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Birdaha tekrarLanmıcak Kusura bakma Canım.
özür dilemek büyüklükse özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.
Seni Okadar Çopk Seviyorumki Anlatamam Aşkım Kalbimden özür Dilerim içine Seni Sığdıramıyorum bedenimdende özür Dilerim Damarlarımda Seni gezdirdiğim için.
Delikanlı Adam özür Dilemesini biLmeli Bilmiyorsa öğrenmeli.

Aşkım Senden özür Dilerim Kalbini Kırdıysam çekip Giderim.
Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Birdaha tekrarLanmıcak Kusura bakma Canım.
Özür dilemek büyüklükse özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.
Seni Okadar Çopk Seviyorumki Anlatamam Aşkım Kalbimden özür Dilerim içine Seni Sığdıramıyorum bedenimdende özür Dilerim Damarlarımda Seni gezdirdiğim için.http://www.cokguzelsozler.net/guzel-sozler/ozur-mesajlari.html
Delikanlı Adam özür Dilemesini biLmeli Bilmiyorsa öğrenmeli.
Aşkım Senden özür Dilerim Kalbini Kırdıysam çekip Giderim.
Sana Nasıl Sevgi Sözleri Söylüyorsam özür Dilemesinide bilirim her Söz benim Bunu Unutma Affetmek Sana kaldı Artık bekliyorum Cevabını Elimde telefonum içimdeki Çocuk Umuduyla.
BEBEĞİM SENİ ÜZDÜĞÜM İÇİN ÇOK ÖZÜR DİLERİM.SENİ ÇOK SEVİYORUM VE BİDAHA HİÇ ÜZMİCEM.BENİ AFFET VE ESKİSİ SEV LÜTFEN.

Kategori: Guzel Sozler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?