Belki yağmura da gerek kalmazdı, insanlar bu kadar kirli olmasaydı.

Sevgiliye Sözler

Reklam Alanı

Sayfamızda Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri, Sevgiliye Romantik Sözler, Sevgiliye Romantik Aşk Yazıları, Sevgiliye Sözler Kısa, Sevgiliye Sözler 2015 yer alır;
Şiir kokuyordu bakışların, bakmamak ihanet olurdu gözlerine..
İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tıpısı olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.
Göz damlalarının yanaklarına çizdiği ıslak patikaları seyret, seyret ki yalnızlığın acısını anlayasın. Dudaklarını okşayan tuzlu tanecikleri hisset, hisset ki daha güzel ağlayasın.
Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun.
Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Güzdüzleri bulutların geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım.
Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim.
Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.
Birgün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.
Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.
Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.
Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.
Yağmurlu bir havada seni seviyorum demeye gerek var mı?işin ne cama yaslan şah hadi bakalım….
Aşkını yüreğimde sakladım ama anlmadın gözlerini gözlerimde sakladın anlamadım seni seviyorum dedin yine anlmadın ne yapıyım seninde seni seviorum diyebilmen için
Bazı geceler gökyüzünde ayı göremezsin ama bilirsin ay gecenin içinde saklıdır tıpkı yanımda olmasanda her zaman kalbimde olduğun gibi hep içimdesin
Sen hayatı yaşamaya değer kılan…. Sen mutluluğu bana doyasıya tattıran ve sen özleminden uykularımı kaçıran biricik sevgilim; seni çok seviyorum….
Her aşkın sonu değil mi?bir avuç göz yaşı!
Biz sevdiğimizi iki öpücük için değil bir ömür birlikte olmak için severiz
Canım aşkım gitme uzaklara….sana ihtiyacım var.gidenler dönmüyor geri….
Sen hiç denizin dibinde orman gördünmü… Olmazdeme çünkü ben senin gözlerinde ölülerin bile göremediği cenneti gördüm begülüm
Mutluluk; dikenler arasında açan bir güldür….
Hasret kapımda nöbet tutuyor….biricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor….!
İçimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceler karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım seni çok seviyorum….
Bil ki !katiksiz sancılara razıyım yokluğun olmasa.bilki bir avuç biber gözlerime serpilen.ellerimde silinmemiş ellerinin izleri.durup şiirler yazıyorum yoluna.içimde sıkıntıların en dayanılmaz şekli.kaçıncı kere saatleri susturuyorum….
Bir deniz düşün susuz bir bahar düşün çiçeksiz bir insan düşün sevgisiz birde beni düşün sensiz

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır….
Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!
Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakin aynaya bakmaaa
Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçekmi olur yoksa tersinemi çıkar?
Kaderde sevmekte vardır ölmekte sevmeyi seçtim ama sevmek ölmektende beter….
Bir gün buluşacağımız yere gelmezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet ölüm beni yakalamış demektir.
Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini,
Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni,
Akşamları balkona çık, gözlerini kapat,
Rüzgar benim yerime öpecek seni….
Dünde, bugünde, yarın da hep yanındayım,
Yanlızlığı hissettiğinde elini yüreğine köy,
Ben hep oradayım….
Güneş için aydınlatmak,
Kuş www.cokguzelsozler.net için uçmak,
Rüzgar için esmek ne işe,
Benim için de seni sevmek aynısı…
Seni seviyorum…
Sana olan sevgim içimde önce bir su birikintisi,
Sonra gol oldu, daha sonra denize dönüştü,http://www.cokguzelsozler.net/guzel-sozler/sevgiliye-sozler.html
Şu anda okyanus, içime siğmiyor….
Seni tanımadan önce yanlızlığı,
Seni tanıdıktan sonra varlığımı,
Seni sevdikten sonra yaşadığımı,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumu anladım….
Unutulmayan hatıralar vardır ki,
Bir gün bir yerde hatırlarsın,
Kiminle gittiğini unutamazsın,
Unutulmayan kişiler vardır ki,
Hatırlamak sana acı verse de onu düşünürsün….

Kategori: Guzel Sozler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?