Bazen; fırtınalar iyi gelir insana, tekneni biraz yıpratır ama, güvertende hiç pislik kalmaz.

Teşekkür Sözleri

Reklam Alanı

Teşekkür Sözleri, Teşekkür Sözleri Arkadaşa, Teşekkür Sözleri Kısa, Teşekkür Sözleri Sevgiliye, Teşekkür Sözleri Facebook, Teşekkür Sözleri Twitter, Teşekkür Sözleri 2015, En iyi Teşekkür Sözleri, Yeni Teşekkür Sözleri
Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.
Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.
Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için… Ardından dökülen yaşları www.cokguzelsozler.net güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.
Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.
Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.
Yüreğimin en gizlisinde saklı olan, sürekli olarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen olmasan ben ne yaparım bu güzel aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.
Gözümdeki kızıl ışığa lanet eden sevgili; unuttuğun yüreğimdeki aşk için teşekkür ederim.
Ayağıma prangalar, ellerime kelepçeler yüreğime sevgini verdiğin, aşkına tutsak sana köle, hayatıma güneş gibi doğduğun.
Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!….http://www.cokguzelsozler.net/guzel-sozler/tesekkur-sozleri.html
Aşkım bu güzel aşkı bana yaşattığın için sana sonsuz teşekkür ederim…
Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim, mucukss.
Kimdin neydin bilmem ve bir gün geldin aniden sevdim düşünmeden ama bir şeyden eminim halen ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yaşattığın için sevgilim çok teşekkür ederim.
Şiir bakıslım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.
Hiçbir şey duymadığım, görmediğim anlar oluyordu rüyalarımda bile senden başka bir şey görmüyordum bana tattırmış olduğun olumsuzluk iksiri için teşekkür ederim.
Yıllar sonra yaşadığını bilmeden, yeniden dünyama alma şansını bulduğum, ilk ve son aşkım nerdesin…. Yüreğimi ve dünyamı sevginin sıcaklığı ile doldurma şansı veren yüce rabbim, sana sonsuz teşekkürler, sevgi dolu yüreğime ve aşkım sana da tabiki.
Kanat takip uçamaz olmuştum mavi gökyüzünde duymaz olmuştu kulaklarım bülbül seslerini söylemiyordu dillerim sevda şarkılarını tükenmişti kelimeler yazmaz olmuştu aşkı yaşayan bir oluydum yeryüzünde şimdi; yeni doğan bebek gibi hayatı yeniden öğrettiğin ve yıldızları yoluma serip karanlık dünyamı aydınlattığın için teşekkür ederim aşkım.

  • Resimli Aşk Sözleri
  • Resimli Doğum Günü Sözleri
  • Resimli Komik Sözler
  • Resimli Kapak Sözler
  • Resimli Ramazan Bayramı
  • Resimli Kurban Bayramı

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?